KONST / Litografier / Litografi 6295508
nr 629 5508
Litografi
1800-tal, 45 x 55, mahognyram
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 15 mars 2010
kl 18:43:13
300 kr
350 kr
550 kr
450 kr
550 kr
600 kr
850 kr
700 kr
800 kr
900 kr